Teknikprogrammet

Liselott Lilja

Liselott Lilja
Lärare och programansvarig på Teknikprogrammet

Tel. 0457-61 83 54
liselott.lilja@edu.ronneby.se

Liselott Lilja

Lars Stensson
Lärare på Teknikprogrammet

Tel. 0457-61 83 54
lars.stensson@edu.ronneby.se

Liselott Lilja

Therese Fredriksson
Lärare på Teknikprogrammet

Tel. 0457-61 83 54
therese.fredriksson@edu.ronneby.se

Liselott Lilja

Kristina Lindgren
Lärare på Teknikprogrammet

Tel. 0457-61 83 54
kristina.lindgren@edu.ronneby.se

Liselott Lilja

Natalie Konradsson
Lärare på Teknikprogrammet

Tel. 0457-61 83 54
natalie.konradsson@edu.ronneby.se

Lisbeth Johansson

Christian Almkrantz
Lärare på Teknikprogrammet

Tel. 0457-61 83 54
christian.almkrantz@edu.ronneby.se

Liselott Lilja

Linda Hasselberg
Mentor för Handels- och administrationsprogrammet, Introduktionsprogrammen, Samhällsprogrammet och Teknikprogrammet.

Tel. 0457- 61 75 82
linda.hasselberg@edu.ronneby.se

Liselott Lilja

Tim Pettersson
Mentor för Introduktionsprogrammen och Teknikprogrammet.

Tel. 0457-61 75 78
tim.pettersson@edu.ronneby.se