Samhällsvetenskapsprogrammet

Karin Fast

Karin Fast
Lärare i religion och historia.
Programansvarig på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457- 61 83 81
karin.fast@ronneby.se

Hanna Simander

Hanna Simander
Lärare i geografi och historia, VFU-samordnare

Tel. 0457-61 83 81
hanna.simander@ronneby.se

Hanna Simander

Martina Karlsson
Lärare i historia och samhällskunskap

Tel. 0457-61 83 81
martina.karlsson@ronneby.se

Lena Widerberg

Tina Iversen
Lärare i svenska och samhällsämnen

Tel. 0457-61 83 81
tina.iversen@ronneby.se

Lena Widerberg

Lena Widerberg
Lärare i matematik och svenska

Tel. 0457-61 83 81
lena.widerberg@ronneby.se

Ylva Svensson

Fredrika Ter Borch Bjurek
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 81
fredrika.ter.borch@ronneby.se

Ylva Svensson

Ylva Svensson
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 84 77
ylva.svensson@ronneby.se

Hanna Simander

Carina Sköld Lindberg 
Lärare på Samhällvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 84 77
carina.skoldlindberg@ronneby.se

Lisbeth Johansson

Johanna Hansson
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 81
johanna.hansson1@ronneby.se

Lisbeth Johansson

Anette Olsson
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 81
anette.olsson@ronneby.se

Karin Fast

Linda Hasselberg
Mentor för Introduktionsprogrammen, Samhällvetenskapsprogrammet och Teknikprogrammet.

Tel. 0457- 61 75 82
linda.hasselberg@ronneby.se

Karin Fast

Robert Bondesson
Mentor för Estetiska programmet och Samhällvetenskapsprogrammet

Tel. 0457- 61 75 77
robert.bondesson@ronneby.se

Karin Fast

Kristina Lindahl
Mentor för Introduktionsprogrammen och Samhällvetenskapsprogrammet

Tel. 0457- 61 75 80
kristina.lindahl@ronneby.se