Samhällsvetenskapsprogrammet

Karin Fast

Karin Fast
Lärare i religion och historia.
Programansvarig på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457- 61 83 81
karin.fast@edu.ronneby.se

Hanna Simander

Hanna Simander
Lärare i geografi och historia, VFU-samordnare

Tel. 0457-61 80 99
hanna.simander@edu.ronneby.se

Hanna Simander

Martina Karlsson
Lärare i historia och samhällskunskap

Tel. 0457-61 83 81
martina.karlsson@edu.ronneby.se

Lena Widerberg

Tina Iversen
Lärare i samhällsämnen

Tel. 0457-61 83 81
tina.iversen@edu.ronneby.se

Ylva Svensson

Fredrika Ter Borch Bjurek
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 81
fredrika.ter.borch@edu.ronneby.se

Lisbeth Johansson

Johanna Hansson
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 81
johanna.hansson1@edu.ronneby.se

Tjänstledig.

Lisbeth Johansson

Anette Olsson
Lärare på Samhällsvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 81
anette.olsson@edu.ronneby.se

Mohamad Albatrulsi

Malin Holmqvist
Lärare i engelska och spanska

Tel. 0457-61 83 81
malin.holmqvist@edu.ronneby.se

Karin Fast

Linda Hasselberg
Mentor för Handels- och administrationsprogrammet, Introduktionsprogrammen, Samhällvetenskapsprogrammet och Teknikprogrammet.

Tel. 0457- 61 75 82
linda.hasselberg@edu.ronneby.se

Karin Fast

Robert Bondesson
Mentor för Ekonomiprogrammet, Estetiska programmet och Samhällvetenskapsprogrammet.

Tel. 0457- 61 75 77
robert.bondesson@edu.ronneby.se

Karin Fast

Kristina Lindahl
Mentor för El- och energiprogrammet, Introduktionsprogrammen och Samhällvetenskapsprogrammet.

Tel. 0457- 61 75 80
kristina.lindahl@edu.ronneby.se