Naturvetenskapsprogrammet

Per Linde

Per Linde
Lärare och programansvarig på Naturvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 80
per.linde@ronneby.se

Anders Thomsson

Anders Thomsson
Lärare på Naturvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 83 80
anders.thomsson@ronneby.se

Lars Hansson

Lars Hanson
Lärare i historia, samhällskunskap, politik och hållbar utveckling

Tel. 0457-61 83 80
lars.hanson@ronneby.se

Torgny Lindström

Torgny Lindström
Lärare i matematik och fysik

Tel. 0457-61 83 83
torgny.lindstrom@ronneby.se

Magnus Stenberg

Magnus Stenberg
Lärare i matematik och fysik

Tel. 0457-61 83 83
magnus.stenberg@ronneby.se

Ulrika Harding

Ulrika Harding
Lärare i svenska och engelska

Tel. 0457-61 83 80
ulrika.harding@ronneby.se

Ulrika Harding

Karin Söderberg
Lärare på Naturvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 85 54
karin.soderberg@ronneby.se

Ulrika Harding

Issam Nasser
Lärare på Naturvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 85 54

Ulrika Harding

Peter Johansson
Lärare på Naturvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 85 54
peter.johansson@ronneby.se

Ulrika Harding

Marguerithe Ingesson
Lärare på Naturvetenskapsprogrammet

Tel. 0457-61 85 54
marguerithe.ingesson@ronneby.se