Introduktionsprogrammen

Ulrik Lindahl

Ulrik Lindahl
Samordnare och lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 83 99
ulrik.lindahl@ronneby.se

Nanna Leinonen

Nanna Leinonen
Kurator på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 82 71
Mob. 0721-72 83 74
nanna.leinonen@ronneby.se

Monica Uddmark

Monica Uddmark
Lärare på Introduktionsprogrammet och på Navet

Tel. 0457-61 83 77
monica.uddmark@ronneby.se

Åsa Sandelin Sjölander

Åsa Sandelin Sjölander
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 07
asa.sandelinsjolander@ronneby.se

Joel Norgren

Joel Norgren
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 79
joel.norgren@ronneby.se

Johanna Berntsson

Ingemar Månsson
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 88 24
ingemar.mansson@ronneby.se

Birgitta Pettersson

Birgitta Pettersson
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 08
birgitta.pettersson01@ronneby.se

Birgitta Pettersson

Joakim Asterhed
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 83 79
joakim.asterhed@ronneby.se

Anette Olsson

Anette Olsson
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 83 79
anette.olsson@ronneby.se

Anette Olsson

Michael Engå
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 08
michael.enga@ronneby.se

Anette Olsson

Wahida Said Sadat
Resurs på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 08
wahida.saiddaud@ronneby.se

Anna Ovesson

Anna Ovesson
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 08
anna.ovesson@ronneby.se

Tjänstledig.

Jesper Schuster

Jesper Schuster
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 08
jesper.schuster@ronneby.se

Manar Darwish

Josefin Carlebjär
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 07
josefin.carlebjar@ronneby.se

Vivi Östergren

Vivi Östergren
Lärare på Introduktionsprogrammet

Tel. 0457-61 83 79
vivi.ostergren@ronneby.se

Vivi Östergren

Yali Persson
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 08
yali.persson@ronneby.se

Anette Olsson

Eva Carlström
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 83 79
eva.carlstrom@ronneby.se

Anette Olsson

Zeina Nabha
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 84 07
zeina.nabha@ronneby.se

Anette Olsson

Hanna Jansson
Lärare på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 83 79
hanna.jansson@ronneby.se

Anette Olsson

Johannes Svensson
Lärare på Introduktionsprogrammen

johannes.svensson@ronneby.se

Anette Olsson

Ann-Kristin Vernersson
Lärare på Introduktionsprogrammen

ann-kristin.vernersson@ronneby.se

 

Mentorer på Introduktionsprogrammen:

Åsa Sandelin Sjölander

Malin Berglin Isokoski
Mentor på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 88 22
malin.berglin-isokoski@ronneby.se

Åsa Sandelin Sjölander

Tomas Dahlgren
Mentor på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 82 37
tomas.dahlberg@ronneby.se

Åsa Sandelin Sjölander

Linda Hasselberg
Mentor på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 75 82
linda.hasselberg@ronneby.se

Åsa Sandelin Sjölander

Tim Pettersson
Mentor på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 75 78
tim.pettersson@ronneby.se

Åsa Sandelin Sjölander

Kristina Lindahl
Mentor på Introduktionsprogrammen

Tel. 0457-61 75 80
kristina.lindahl@ronneby.se