Barn- och fritidsprogrammet

Oskar Håkansson
Lärare och programansvarig på Barn-och fritidsprogrammet

Tel. 0457-61 83 85
oskar.hakansson@ronneby.se

Susann Johnsson

Susann Johnsson
Lärare på Barn- och fritidsprogrammet

Tel. 0457-61 83 85
susann.johnsson@ronneby.se

Malin Svedberg
Lärare på Barn- och fritidsprogrammet

Tel. 0457-61 83 85
malin.svedberg@ronneby.se

Rickard Willander

Rickard Willander
Lärare i Idrott- och Hälsa

Tel. 0457-61 83 85
rickard.willander@ronneby.se

Anna Harestad
Syntolk och lärare på Barn- och fritidsprogrammet 

Tel. 0457-61 83 85
anna.harestad@ronneby.se

Rickard Willander

Ulrik Nilsson
Lärare i Idrott- och Hälsa

Tel. 0457-61 83 85
ulrik.nilsson@ronneby.se

Rickard Willander

Daniel Larsson
Lärare på Barn- och fritidsprogrammet 

Tel. 0457-61 83 85
daniel.larsson@ronneby.se