Lärare/instruktörer

Här hittar du kontaktuppgifter till lärare och instruktörer på Blekinge Naturbruksgymnasium.

Lärare, matematik,
Emma Edstam
Mob. 0766-48 92 19
emma.edstam@ronneby.se

Lärare, skog
Tony Welander
Telefon: 0766-48 92 09
tony.welander@ronneby.se

Daniel Gustavsson

Lärare, hund
Jenniefer Ericsson
Mob. 0766-48 91 37
jenniefer.ericsson@ronneby.se

Elevstödjare
Tina Granath
Tel. 0766-48 92 21
tina.granath@ronneby.se

Anders "Svante" Martinsson

Lärare, hund

Camilla Jönsson
Telefon: 0766-48 91 40
camilla.jonsson@ronneby.se

Lärare
Malin Jeansson
Mob. 0708-86 47 28
malin.jeansson@ronneby.se

Instruktör, skog
John Johansson
Tel. 0766-48 91 35
john.johansson@ronneby.se

Anders "Svante" Martinsson

Lärare, skog
Christer Johnsson
Tel. 0766-48 92 20
christer.johnsson@ronneby.se

Porträtt på Henrik

Speciallärare
Linda Karlsson
Mob. 0766- 48 91 31
linda.karlsson@ronneby.se

Lärare Lantbruk
Fredrik Linusson
Mob. 0766-48 91 29
fredrik.liunsson@ronneby.se

Lärare, hästhållning, ridning
Josefine Nilsson
Mob. 0708-55 29 49
josefine.lindersson@ronneby.se

Porträtt på Lisa

Lärare, lantbruksdjur
Pernilla Olsson
Mob. 0766-48 91 32
pernilla.olsson@ronneby.

Lärare, engelska, historia
Malin Pettersson
Mob. 0766-48 93 08
malin.pettersson02@ronneby.se

Maria Almkvist

Lärare, hästhållning, körning
Anna Racking
Mob. 0766-48 92 06
anna.racking@ronneby.se

Mats Olsson

Instruktör, skog
Björn Ronnmar
Mob. 0766-48 90 50
bjorn.ronnmar@ronneby.se

Sofia Losell

Lärare, svenska
Erica Svensson-Elmstedt
Mob. 0721-72 84 66
erica.svensson-elmstedt@ronneby.se

Lärare, matematik, naturkunskap, biologi
Conny Söderström
Mob. 0766-48 92 40
conny.soderstrom@ronneby.se

Lärare Jordbruk, gräv
Andreas Vallin
Mob. 0766-48 91 22
Andreas.vallin@ronneby.se

Porträtt på Hanna

Lärare , samhällskunskap, entreprenörskap och idrott
Marcus Wennerberg
Mob. 0721-72 86 70
marcus.wennerberg@ronneby.se