Fritidsledare

Den öppna verksamheten vid Ronneby kommuns fritidsgårdar syftar till att under fria former underlätta och ge utrymme för ungdomar att mötas.

Lotta Dahlin

Enhetschef Fritidsgårdsverksamheten
Tel. 0457- 617511

lotta.dahlin@ronneby.se

Denan Mrgic

Fritidsledare; Hjorthöjden
Tel. 073- 317 01 27

denan.mrgic@ronneby.se

Richard Frostdahl

Fritidsledare; Kallinge
Tel. 076- 648 92 23

richard.frostdahl@ronneby.se

Rebecka Bomark

Fritidsledare; Kallinge
Tel. 070- 811 82 64

rebecka.bomark@ronneby.se

Frida Svensson

Fritidsledare; Bräkne-hoby, Johannishus
Tel. 076- 648 90 34

frida.svensson@ronneby.se

Madeleine Roslund

Fritidsledare; Bruket
Tel. 076- 648 93 42
madeleine.roslund@ronneby.se

Fredrik Svennergren

Fritidsledare; Bruket
Tel. 076- 648 91 80
fredrik.svennergren@ronneby.se

Wilma Thoren

Fritidsledare; Johannishus och Bräkne-Hoby
Tel. 076- 648 92 29
wilma.thoren@ronneby.se


Eva Johansson

Fritidsledare; Hjorthöjden
Tel. 073- 317 01 28
eva.johansson1@ronneby.se