Fritidsledare

Den öppna verksamheten vid Ronneby kommuns fritidsgårdar syftar till att under fria former underlätta och ge utrymme för ungdomar att mötas.

Lotta Dahlin

Tf Enhetschef Fritidsgårdsverksamheten
Tel. 0457-617511

lotta.dahlin@ronneby.se

Denan Mrgic

Fritidsledare; Kallinge
Tel. 073 -317 01 27

denan.mrgic@ronneby.se

Richard Frostdahl

Fritidsledare; Kallinge
Tel. 076 -648 92 23

richard.frostdahl@ronneby.se

Frida Svensson

Fritidsledare; Bräkne-hoby, Johannishus
Tel. 076-648 90 34

frida.svensson@ronneby.se

Sami Dobrolluka

Fritidsledare; Hjorthöjden, Räven
Tel. 073 -317 01 28

sami.dobrolluka@ronneby.se

Madeleine Roslund

Fritidsledare; Bruket
Tel. 076- 648 93 42
madeleine.roslund@ronneby.se

Fredrik Svennergren

Fritidsledare; Bruket
Tel. 076 -648 91 90
fredrik.svennergren@ronneby.se

Kastriot Latifaj

Fritidsledare; Johannishus och Bräkne-Hoby
Tel. 076 -648 92 29
kastriot.latifaj@ronneby.se


Wilmer Vippola

Fritidsledare; Hjorthöjden, LSS
Tel. 070 -811 82 64
wilmer.vippola@ronneby.se