Kontakt


 

Titel

Namn

Tel

Mail

Rektor vuxenutbildningen, inte SFI

Lisa Hjelm

0457-618403

lisa.hjelm@edu.ronneby.se

Samordnare

Rebecka Jirle

0457-617904

rebecka.jirle@edu.ronneby.se

Administratör

Johanna Carlsson

0457-618359

johanna.carlsson@edu.ronneby.se

Specialpedagog

Jenny Arvidsson

0457-618417

jenny.arvidsson@edu.ronneby.se

Studie och yrkesvägledare

Pia Evergren

0457-618476

pia.evergren@edu.ronneby.se

Studie och yrkesvägledare

Carina Emme

0457-618501

carina.emme@edu.ronneby.se

Tekniksupport, SFI, Kommunala vuxenutbildningen

Mahmoud Osman

0457-617432

mahmoud.osman@edu.ronneby.se

 

Lärare på gymnasiala kurser

 

Namn

Ämne

Mail

Håkan Eriksson

Sociologi och filosofi

hakan.eriksson@edu.ronneby.se

Sarah Jingfors

Naturkunskap, psykologi och religion

sarah.jingfors@edu.ronneby.se

Analyn Londres

Engelska

analyn.londres@edu.ronneby.se

Irena Maracic

Engelska, gymnasiearbete och psykologi

irena.maracic@edu.ronneby.se

Per Olin

Samhällskunskap och historia

per.olin@edu.ronneby.se

Mats Roxling

Matematik

mats.roxling@edu.ronneby.se

Anna Werf

Svenska som andraspråk

anna.werf@edu.ronneby.se

Annika Westlin

Svenska

annika.westlin@edu.ronneby.se