Kontakt grundläggande nivå


Titel

Namn

Tel

Mail

Rektor vuxenutbildningen, inte SFI

Lisa Hjelm

0457-618403

lisa.hjelm@edu.ronneby.se

Administratör

Johanna Carlsson

0457-618359

johanna.carlsson@edu.ronneby.se

Studie och yrkesvägledare

Ajten Neziraj - OBS! Ej tillgänglig

0457-618558

ajten.neziraj@edu.ronneby.se

Specialpedagog

Jenny Arvidsson

0457-618417

jenny.arvidsson@edu.ronneby.se

Tekniksupport, SFI, Kommunala vuxenutbildningen

Mahmoud Osman

0457-617432

mahmoud.osman@edu.ronneby.se

Lärare på grundläggande kurser


 

Namn

Ämne

Mail

Camilla Andersson

Svenska som andraspråk

camilla.andersson1@edu.ronneby.se

Tanya Chang

Grundläggande engelska

tzyutanya.chang@edu.ronneby.se

Håkan Eriksson

Grundläggande samhällskunskap

hakan.eriksson@edu.ronneby.se

Ulla Eklund

Svenska som andraspråk

ulla.eklund@edu.ronneby.se

Sara Höglind

Svenska som andraspråk

sara.hoglind@edu.ronneby.se

Annette Koch

Svenska som andraspråk

annette.koch@edu.ronneby.se

Analyn Londres

Grundläggande engelska

analyn.londres@edu.ronneby.se

Per Löfvander

Grundläggande svenska

per.lofvander@edu.ronneby.se

Irena Maracic

Grundläggande engelska

irena.maracic@edu.ronneby.se

Mats Roxling

Matematik grund

mats.roxling@edu.ronneby.se

Eva Rydberg

Svenska som andraspråk

eva.rydberg@edu.ronneby.se