Kontakt


Lisa Hjelm
Rektor vuxenutbildning, inte SFI
lisa.hjelm@edu.ronneby.se

Rebecka Jirle
Samordnare
Tel.0457-61 79 04
rebecka.jirle@edu.ronneby.se

Johanna Carlsson
Administratör
Tel.0457-61 83 59
johanna.carlsson@edu.ronneby.se

Ajten Neziraj
Studie- och yrkesvägledare
0457-61 85 58
ajten.neziraj@edu.ronneby.se

Carina Emme
Studie och yrkesvägledare
Tel.0457-61 85 01
carina.emme@edu.ronneby.se

Laila Wollberg
Receptionist
Tel.0457-61 74 25
laila.wollberg@edu.ronneby.se

Lärare på gymnasiala kurser

Per Olin
Lärare, Samhällskunskap och historia.
per.olin@edu.ronneby.se

Annika Westlin
Lärare, Svenska och tyska.
annika.westlin@edu.ronneby.se

Mats Roxling
Lärare , Matematik
mats.roxling@edu.ronneby.se

Sarah Jingfors
Lärare, Naturkunskap, psykologi och religion.
sarah.jingfors@edu.ronneby.se

Irena Maracic
Lärare, Engelska, Gymnasiearbetet och Psykologi.
irena.maracic@edu.ronneby.se

Helena Hansson
Lärare, matematik.
helena.hansson@edu.ronneby.se

Håkan Eriksson
Lärare, samhällskunskap, sociologi och filosofi.
hakan.eriksson@edu.ronneby.se

Anna Werf
Lärare, svenska som andraspråk.
anna.werf@edu.ronneby.se 

Analyn londres
Lärare, engelska.
analyn.londres@edu.ronneby.se