Kontakta SFI

Här hittar du kontaktuppgifter till oss på SFI.

Administration

Johanna Månsson
Rektor Kommunal vuxenutbildning i Svenska för invandrare (SFI)
Tel: 0457-61 88 05
johanna.mansson@edu.ronneby.se

Ajten Neziraj
Studie- och yrkesvägledare, Sfi - Soft Center
Tel: 0457-61 85 58
ajten.neziraj@edu.ronneby.se

Carina Emme
Studie- och yrkesvägledare
0457-61 85 01
carina.emme@edu.ronneby.se

Camilla Bergström
Assistent SFI
Tel: 0457-61 74 15
camilla.bergstrom@edu.ronneby.se

Mahmoud Osman
Tekniksupport , Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
telefon 0457-617432
mahmoud.osman@edu.ronneby.se

Kommunal vuxenutbildning i Svenska för invandrare (SFI)
Besöksadress:
Fridhemsvägen 19-21
372 38 Ronneby

Lärare SFI

Liv Mattisson
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
liv.mattisson@edu.ronneby.se

Katarina Jadinge
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
katarina.jadinge@edu.ronneby.se

Mikaela Jörgensdotter
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
mikaela.jorgensdotter@edu.ronneby.se

Ann Andersson
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
ann.andersson@edu.ronneby.se

Emelie Abrahamsson
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
emelie.abrahamsson@edu.ronneby.se

Charlotte Lill
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
charlotte.lill@edu.ronneby.se

Eva Roslund
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
eva.roslund@edu.ronneby.se

Eva Jonsson Östberg
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
eva.jonsson-ostberg@edu.ronneby.se

Natalya Kretova
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 741 8
natalya.kretova@edu.ronneby.se

Helen Fogelberg
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 741 8
helene.fogelberg@edu.ronneby.se

Maria Håkansson
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
maria.hakansson@edu.ronneby.se

Abdulhadi Alhussein
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 741 8
abdulhadi.alhussein@edu.ronneby.se

Janeth Borg
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 741 8
janeth.borg@edu.ronneby.se

Marina Tvermoes
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
marina.tvermoes@edu.ronneby.se

Petra Rydgren
Lärare, Sfi, Kommunala vuxenutbildningen
Avdelningstelefon 0457-61 74 18
petra.rydgren@edu.ronneby.se