Artikeln publicerades 26 november 2020

Låsta dörrar

Från och med måndagen den 30 november.

Som ett led i att minska smittspridningen har vi valt att låsa dörrarna till skolan från och med måndag den 30 november. Vill du exempelvis komma i kontakt med receptionist, studie och yrkesvägledare eller administratör? Se kontaktuppgifter nedan:


Receptionist
Laila Wollberg
laila.wollberg@edu.ronneby.se
Tel. 0457-617425


Administratör
Johanna Carlsson
johanna.carlsson@edu.ronneby.se
Tel. 0457-618359


Studie och yrkesvägledare
Carina Emme
carina.emme@edu.ronneby.se
Tel. 0457-618501


Studie och yrkesvägledare
Ajten Neziraj
ajten.neziraj@edu.ronneby.se
Tel. 0457-618558


Rektor
Lisa Hjelm
lisa.hjelm@edu.ronneby.se
Tel. 0457- 618403


Samordnare (yrkesutbildningar)
Rebecka Jirle
rebecka.jirle@edu.ronneby.se
Tel. 0457-617904


Studerar du redan hos oss och vill komma i kontakt med din lärare?

Hör av dig via mail eller Teams.