Kontakt för rådgivning och stöd

Här hittar du kontaktuppgifter till oss som jobbar med stöd och rådgivning i näringslivsfrågor.

Kontakta oss

STADSHUSET RONNEBY

Näringslivschef
Torbjörn Lind
0457-61 82 64
torbjorn.lind@ronneby.se

Näringslivsutvecklare
Angelica Coleman
0457-61 82 66
angelica.coleman@ronneby.se

RONNEBY BUSINESS CENTER på SOFT CENTER

TECHTANKlänk till annan webbplats

Verksamhetsledare Techtanklänk till annan webbplats
Jörgen Adolfsson
0709-91 80 03
jorgen.adolfsson@techtank.se

Projektledare Teknik & Innovation Techtanklänk till annan webbplats
Anders Jönsson
0721-72 87 31
anders.jonsson@ronneby.se

Projektledare Teknik & Innovation Techtanklänk till annan webbplats
Johan Fredin
0457-61 88 17
johan.fredin@ronneby.se

Projektledare kompetensutveckling Techtanklänk till annan webbplats
Ingela Håkansson
0454-57 27 43
ingela.hakansson@techtank.se

Kommunikationsansvarig Techtanklänk till annan webbplats
Karin Andersson
0454-57 27 44
karin.andersson@techtank.se

Verksamhetsledare Ronneby Business Center samt Projektledare FIN och Affärscafé för kvinnor
Tina Tedenlid
0457-61 82 41
tina.tedenlid@ronneby.se

Företagsrådgivare FIN
Feras Obaid
0457-61 82 41
feras.obaid@ronneby.se

Företagsrådgivare FIN
Mouayad Martini
0457-61 82 41
mouayad.martini@ronneby.se

VISIT RONNEBY TURISTINFORMATION

Näringslivsutvecklare Evenemang
Jeanette Rosander
0457-61 75 71
jeanette.rosander@ronneby.se

Näringslivsutvecklare Turism
Anna Eriksson
0457-61 75 72
anna.eriksson@ronneby.se