Vi som jobbar i RoS-teamet

RoS-teamet arbetar på uppdrag av förvaltningens olika verksamheter och stödjer dessa i arbetet med att identifiera och stödja barn/elever genom att erbjuda kvalificerade och kompletterande tjänster inom elevhälsan.

LEDNING


Chef Råd- & Stödteamet
Sofia Wildros
0457-61 78 61
sofia.wildros@edu.ronneby.se

Administratör
Ulrika Odemo
0457-61 78 37
ulrika.odemo@edu.ronneby.se

SPECIALLÄRARE

Sandra Nilsson
0457-61 78 98
sandra.nilsson@edu.ronneby.se

Carin Jonasson
0457-61 79 01
carin.jonasson@edu.ronneby.se

Christina Sand
0457-61 78 52
christina.sand@edu.ronneby.se

SPECIALPEDAGOG

Maria Kragh
0457-61 78 50
maria.kragh@edu.ronneby.se

SKOLPSYKOLOGER

Skolpsykolog
Johannes Bygdell
0457-61 78 47
johannes.bygdell@edu.ronneby.se

Psykologkonsult
Joni Kalrsson
joni.karlsson@ronneby.se

Psykolgkonsult
Daniel Ulrici
info@ulricipsykologkonsult.se

SOCIONOMER

Amelie Gullin (föräldrarledig)
0457-61 78 54
amelie.gullin@edu.ronneby.se

Ellen Lindberg
0457-61 78 45
ellen.lindberg@edu.ronneby.se